Кам`янське

0975223968 | 0977168120

textInTimetableКам`янське

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Кам''янському

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Кам''янському. В Україні навчання швидкого усного рахування почалося в 2013 році. Методика розроблена для дітей віком від 5-ти років. Курси відвідують як дошкільнята, так і учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Старшими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа покращеної ментальної арифметики в Кам''янському

Школа Соробан – це не звична для нас математика. Основна мета програми полягає у гармонійному розвитку дитячого мозку. Для цього використовується ментальна арифметика. Спочатку малюки вивчають стародавні японські рахівниці абак або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони підтримують високу мозкову активність.

Платон створив вчення в своїй академії на основі постулатів Піфагора. Методика ж Соробана базується на давній східній техніці освоєння усного рахунку. Вона витримала значні зміни й удосконалення. Розроблені анімовані завдання і комп''ютерні програми. Створено спеціальний підручник і алгоритм подачі матеріалу.

Групові заняття проходять у форматі веселих ігор, що сприяють виробленню корисних розумових навичок у дітей. Нетривалі щоденні вправи на комп''ютерних тренажерах дозволяють закріпити отримані знання. Це забезпечує не тільки легке освоєння швидкісного усного рахунку, але і вміння максимально використовувати свої ментальні можливості.

На курсах Соробана не вдасться отримати академічних знань з математики як у звичайній школі. В першу чергу програма має за мету одночасний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А швидкий і безпомилковий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок. Записатися до Соробан у Кам''янському можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки слід вказати місто, визначитися з відповідним розташуванням школи та часом відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m