Чернівці

+380976193445 | +380990174185

textInTimetableЧернівці

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Чернівцях

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Чернівцях. Початок навчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Ментальна арифметика використовується як інструмент для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядках, разом з тим візуалізуючи результати. Це підтримує мозок в тонусі та сприяє розвитку інтелекту.

Школа покращеної ментальної арифметики в Чернівцях

Вчення академії Платона засновані на детально вивчених і поглиблених постулатах Піфагора. Старовинна японська методика навчання усного рахунку започаткувала програму Соробана. Вона доповнена комп''ютерними програмами, анімованими завданнями. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу та спеціальний підручник. Скорочено загальну тривалість курсів.

Групові заняття проводяться у форматі веселих ігор. В оточенні однолітків малюки отримують нові знання, розв''язують цікаві приклади. Самостійні вправи вдома на комп''ютерних тренажерах сприяють їх закріпленню й виробленню корисних розумових навичок. А це дозволяє легко засвоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати свої інтелектуальні здібності.

Курси Соробана не дають академічних математичних знань, як звичайна школа. Головна їх мета полягає в одночасному розвитку аналітичного й творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок – приємний бонус!

Записатися до Соробан у Чернівцях можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, слід вказати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та графіком відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m