Чернігів

‎+380504650329

textInTimetableЧернігів

 1. days.mon

 2. days.tue

 3. days.wed

 4. days.thu

 5. days.fri

 6. days.sat

 7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Чернігові

Соробан в Україні з''явився не так давно, з 2013 року, але завоював симпатію багатьох батьків завдяки результативності. Діти, які відвідують курси, поліпшили успішність, легко справляються з математикою й не тільки, адже ментальна арифметика тренує та розвиває:
 • інтелект
 • пам''ять
 • концентрацію
 • посидючість
 • фантазію

Школа покращеної ментальної арифметики в Чернігові

Ментальний рахунок - секрет методики. Швидкісний усний рахунок прийшов до нас з Японії, а саме навчання починається з освоєння спеціальної рахівниці (абак або абакус). Після оволодіння інструментальним рахунком обчислення переводяться до уяви. Уявляючи операції для розрахунку, дитина активує ліву та праву півкулі мозку одночасно. Так рівномірно розвиваються здібності, що закладені природою, і поступово розкривається прихований потенціал особистості. Швидкий усний рахунок при цьому - «побічна» приємна навичка, яка надалі допомагає дітям вирішувати завдання з багатьох предметів. Безсумнівно, це корисне вміння для повсякденного життя, але основна мета навчання - не усний рахунок, а шліфування наявних даних, можливість розширити спектр застосування талантів. Заняття цікаві діткам, адже не потрібно будь-що заучувати, «зубрити», а сам процес скоріше схожий на гру, адже використовує:
 • комп''ютерну гру;
 • анімовані завдання;
 • мультимедійні, візуальні, аудіальні матеріали.

Запрошення в силі!

Школа усного рахунку в Чернігові набирає на курси малюків від 5-ти років, а старші групи відвідують школярі (1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас). Дізнатися ціну й записатися можна на сайті, телефоном або відвідавши академію в Чернігові. У другому випадку вдасться не тільки дізнатися скільки коштує навчання, а й побачити процес тренування, познайомитися з тренером. Школа Соробан - місце, де кожна дитина навчиться використовувати власні можливості максимально!
questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m