Черкаси

0502585858 | 0972585858

textInTimetableЧеркаси

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Черкасах

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Черкасах. Початок навчання швидкого усного рахування в Україні припадає на 2013 рік. Методика призначена для дошкільнят віком від 5-ти років, а також учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Старшими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не звичайну математику. Ментальна арифметика використовується для гармонійного розвитку всіх відділів дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні японські рахівниці. Вони пересувають кісточки в рядках, разом з тим візуалізуючи результати. Це сприяє виробленню розумових навичок і підтримці мозкової активності.

Школа покращеної ментальної арифметики в Черкасах

Платон створив вчення в своїй академії, ретельно вивчивши та поглибивши постулати Піфагора. Старовинна японська методика навчання усного рахунку стала основою програми Соробана. Вона доповнена комп''ютерними програмами, анімованими завданнями. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу та спеціальний підручник. Скорочена загальна тривалість курсу.

На групових заняттях, які проходять у форматі веселих ігор, діти виконують вправи й виробляють розумові навички. У ході щоденних домашніх тренувань за комп''ютером вони закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати свої інтелектуальні здібності.

Курси Соробана не дають академічних шкільних знань з математики. Вони націлені в першу чергу на одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок – приємний бонус!

Записатися до Соробан у Черкасах можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, потрібно обрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та часом відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m