Бровари

067-408-15-15

textInTimetableБровари

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Броварах

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Броварах. Початок навчання швидкісного усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Програма розроблена для малюків у віці від 5 років. Ментальна арифметика найбільш корисна для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не звичну для нас математику. Програма призначена для різнобічного розвитку дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок. У першу чергу малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні японські рахівниці. Вони пересувають кісточки в рядах, паралельно візуалізуючи результати. Це підтримує мозок в тонусі та сприяє розвитку інтелекту.

Школа покращеної ментальної арифметики в Броварах

Платон створив вчення в своїй академії на основі поглиблених і детально вивчених постулатів Піфагора. Програма ж Соробана базується на вдосконаленій японській методиці освоєння усного рахунку. Вона доповнена анімованими завданнями, цікавими іграми, комп''ютерними тренажерами. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу, створений спеціальний підручник.

Виконуючи цікаві вправи в групі та закріплення вироблених навичок на тренажерах вдома, діти постійно підтримують високу розумову активність. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси швидкого усного рахунку не дають академічних шкільних знань з математики. Основний напрямок методики – синхронний розвиток лівої та правої півкуль мозку. Вміння швидко та безпомилково рахувати в умі – це важливе доповнення до вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан у Броварах можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно обрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та часом відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m