Боярка

+380997585598 | +380961219567

Школа ментальної арифметики Соробан Боярка

Ціна абонементу 1300 грн.

  1. Понеділок

  2. Вівторок

  3. Середа

  4. Четвер

  5. П'ятниця

  6. Субота

  7. Неділя

Школа усного рахунку Соробан у Боярці

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Боярці. Навчання швидкого усного рахування в Україні почалося в 2013 році. Заняття проводяться для дітей у віці 5-11 років. Ментальна арифметика представляє найбільшу користь для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Діти, які відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан у Боярці викладає не традиційну математику. Ментальний рахунок використовується як інструмент для всебічного розвитку дитячого мозку. Стародавні японські рахівниці – абак, або абакус – це перше, з чим знайомляться малюки. Вони пересувають кісточки в рядах, візуально представляють результати, тим самим гармонійно розвиваючи інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики в Боярці

Подібно до того, як Платон створив вчення в своїй академії на основі поглиблених і детально вивчених постулатів Піфагора, Соробан створила унікальну програму, яка базується на японській методиці освоєння швидкісного усного рахунку. Розроблений спеціальний підручник, комп''ютерні програми, анімовані завдання. Створений ефективний алгоритм подачі матеріалу.

Проводячи цікаві та корисні ігри з однолітками у групі, діти підтримують мозкову активність і розвивають інтелектуальні здібності. Закріплюючи отримані знання вдома на комп''ютерних тренажерах, вони покращують ментальні можливості мозку. Це дозволяє не тільки легко освоїти швидкий і безпомилковий усний рахунок, але також навчитись найбільш ефективно використовувати свої розумові здібності.

На відміну від загальноосвітньої школи курси Соробана не дають академічних знань з математики. Методика спрямована на гармонійний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок уміння усно проводити обчислення є приємним бонусом.

Записатися до Соробан у Боярці можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно обрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та часом відвідування уроків.

Залишилися питання?

Зателефонуйте нам, приходьте до школи, познайомтеся з тренером, поспілкуйтеся з нашими учнями та їх батьками - ми завжди раді відповісти на будь-які питання і похвалитися досягненнями наших дітей. На сайті також можна отримати консультацію через форму зворотного зв'язку

Наші додатки
Soroboo‪m