Софіївська Борщагівка

+38 (068) 509-03-47

textInTimetableСофіївська Борщагівка

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Софіївській Борщагівці

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Софіївській Борщагівці. В Україні навчання швидкісного усного рахунку бере свій початок з 2013 року. Заняття проводяться для дошкільнят віком від 4-х років та дітей, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Для них ментальна арифметика найбільш корисна. Старші учні Соробана – школярі 5 класу, 6 класу – діти у віці 11-12 років.

Найбільш корисним ментальний рахунок є для дітей, які збираються до 1 класу, і які відвідують 2 клас, 3 клас і 4 клас загальноосвітньої школи.

Школа усного рахунку в Софіївській Борщагівці - це не звична для нас математика. Основний напрямок програми - розвивати дитячий мозок, використовуючи ментальний рахунок. Навчання усного рахунку починається з рахівниць абак, їх ще називають абакус або соробан. Діти паралельно навчаються їх візуалізувати й пересувають кісточки вже на цих представлених рахунках.

Школа поліпшеною ментальної арифметики в Софіївській Борщагівці

Так само, як Платон у своїй академії взяв за основу школу Піфагора, поглибивши її, так і Школа Соробан взяла ментальну арифметику та на її основі створила унікальну методику навчання, удосконалила її, створивши корисну комп''ютерну гру, за допомогою якої діти щодня закріплюють навички рахування.

Правильний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, спеціально розроблений підручник, веселі та цікаві уроки, а головне, чітка й правильна методика подачі матеріалу - все це допомагає дитині легко засвоїти усний рахунок і навчитися легко використовувати ментальні можливості мозку.

А це - неймовірне тренування всіх розумових процесів.

Курси швидкого рахунку не дають академічних шкільних знань, усе навчання направлене на синхронний розвиток лівої та правої півкулі мозку дітей. А швидкий усний рахунок - це бонус, приємне доповнення до основних розвинених функцій лівої і правої півкулі.

Записатися до Школи в Софіївській Борщагівці можна на сайті в розділі «Запис», обравши своє місто, зручне розташування школи та час занять. Скільки коштує навчання швидкого рахунку в Софіївській Борщагівці, можна дізнатися тут.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m