Школа усного рахунку Соробан в Мукачево

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Мукачево. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. За програмою займаються малюки у віці 5-11 років. Найбільш корисна ментальна арифметика для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстарші учні Соробана – діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан – це не традиційна математика. Освітня методика спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок. Японські рахунки абак, також звані абакус – перше, з чим знайомляться малюки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони підтримують мозкову активність і виробляють розумові навички.

Школа покращеної ментальної арифметики в Мукачево

Вчення академії Платона засновані на деталізованих і поглиблених постулатах Піфагора. Програма ж Соробана створена шляхом удосконалення стародавньої східної техніки освоєння усного рахунку. Розроблений спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі прикладів, безліч анімованих завдань і комп'ютерних тренажерів.

Заняття проводяться у форматі цікавих ігор. Діти виконують вправи, тим самим виробляючи корисні розумові навички. У ході нетривалих щоденних тренувань вдома за комп'ютером вони їх закріплюють. Це дозволяє не тільки легко освоїти усний рахунок, але і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Отримати академічні знання з математики як у звичайній школі на курсах Соробана не вдасться. Освітня методика спрямована на гармонійний розвиток лівої і правої півкуль мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Мукачево можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід вказати місто, відповідну школу і зручний час відвідування уроків.

Читать далее
Свернуть
Стоимость обучения грн.
АКЦИЯ Приведи друга и получи скидку 10 % за каждого на 2016/2017 уч. год. У вас двое детей? Стоимость обучения 2-го ребенка -30% Стоимость обучения 3-го ребенка -40%
Если в течение пробного месяца наш курс Вам не подойдет, мы вернем Вам деньги.