Дніпро

+380958085454 | +380978085454

5748

Соробан для дітей 7-11 років

Часто доводиться чути від батьків нарікання на марність всіх старань, щоб викликати інтерес до навчання. Дитина прийшла в 1 клас підготовлена, а в другому втратила інтерес до навчання, почала вчитися нижче своїх можливостей. Що робити? Міняти школу, вчителів, найняти репетиторів ...? Не кожному це по кишені. Вихід підказує унікальна система допомоги і запобігання таких частих ситуацій - Школа ментальної арифметики Соробан.

 

1. Ментальна математика. Користь для дітей 7-11 років.

Ментальна математика або арифметика активно працює зі світом головного мозку. Що дає союз цих двох величин? Вчені стверджують, що головний мозок володіє великими здібностями, безмежністю, унікальністю, пластичністю. Саме ментальна математика виявляє, розвиває і вдосконалює здібності цього світу. І працює, що дуже важливо, з мозком на початку його розвитку і становлення - в дошкільному і шкільному віці. Мозок отримує надійного помічника - ментальну арифметику. Вона виконує головну роль у формуванні найважливіших життєвих умінь (нейронних ланцюжків), забезпечує їх збереження, розвиток, активність. Від неї залежить рівень інтелекту. Ефективність впливу ментальної арифметики на розвиток дітей доведена успіхами численних випускників Школи ментальної арифметики Соробан.

Розумові здібності розвиваються у дітей у віці 7-11 років, тому незамінним помічником повинні стати заняття ментальною арифметикою. Вони дадуть потужний поштовх у навчанні і дитина доб\`ється великих результатів у навчанні та інших заняттях.

 

2. Школа та Соробан. Мета одна - підходи різні.

Школа та Соробан® зайняті навчанням і вихованням дитини, але з різними підходами і баченням кінцевої мети. У звичайній школі учні традиційно поділяються на три рівні розвитку: вищий, середній і низький. Весь навчальний матеріал розрахований на учня з середнім рівнем. Як наслідок, 

Дитина з вищим рівнем зупиняється в розвитку - мозок не отримує матеріалу для подальшого удосконалення, тому звикає працювати в половину своєї сили;

Середній учень, не отримуючи повного навантаження для мозку, спробує або втриматися, або скотитися до низького;

Учень низького рівня розвитку рано чи пізно приходить до «розумової ліні».

Чи можна уникнути такої знайомої ситуації? Чи є школа, де дітям з різним рівнем цікаво вчитися? Так, є така школа - Школа ментального рахунку Соробан. Чим вона допоможе дітям 7-11 років?

Вона допоможе:

Підвищити ефективність роботи мозку;

Об\`єднати розвиток здібностей з високою працездатністю;

Збільшити швидкість сприйняття навчального матеріалу;

Навчитися рахувати швидко;

Відновити здатність або навчити мозок приймати і обробляти інформацію, що надходить, і використовувати тільки необхідну;

Покращить пам\`ять, логіку, концентрацію.

Навчить нестандартного мислення і творчого підходу до вирішення будь-якої проблеми;

Працювати в команді;

Не боятися помилок;

Сформує інтерес і прагнення до самого процесу навчання;

Вирішить проблему з навчанням дітей всіх рівнів розвитку;

Виробить впевненість в собі і своїх силах.

Кінцева мета навчання в Соробан - щаслива і успішна дитина.

 

3. На урок в Соробан. Дім, де раді кожному.

На урок в Соробан приходять діти з різним рівнем здібностей і зацікавленості в навчанні. Тренери оточують кожного теплом і розумінням, втягують у спільну справу і ведуть через реалізацію цілей до успіху. На заняттях

Широко застосовують ігри та змагання по швидкому рахунку;

Підтримують і заохочують працьовитість, відповідальність, самостійність, ініціативу;                        

Розширюють дитячий кругозір і розумові здібності, розвивають обидві півкулі мозку і мислення; 

Показують кращі сторони навчання, акцентують увагу на результатах, тим самим викликаючи інтерес до навчання;

Допомагають соціалізації і виховують віру в себе.

 

4. Підготовка до школи дітей 7-11 років.

Так- так. Саме підготовка вже школярів до ефективного пізнання і виконання навчальних програмних вимог. Саме в цей період важливо коригувати головний двигун пізнавального прогресу - характер. На які якості характеру акцентує увагу Школа Соробан.

Це –

1. Цілеспрямованість.

Суть виховання цілеспрямованості у дитини методом ментальної арифметики не в самому рахунку, а в методиці навчання рахування. Уроки тут побудовані на основі алгоритму активної взаємодії з дітьми:

Чіткі і зрозумілі цілі,

В центрі - розвиток розуму і важливих якостей, що ведуть до мети,

Головне - велика працьовитість,

Мотивація,

Вчитися не змушують, а втягують,

Рівні можливості для всіх.

2. Уважність.

Особливість навчання полягає в корисному поєднанні розвитку інтелектуальної уваги і вольової здатності концентрувати її на конкретному предметі або діяльності.

На уроках

Виконують ментальні вправи з рахівницями соробан,

Розв’язують завдання ментальної арифметики, утримуючи увагу на умові задачі і на кісточках соробан,

Щоденні тренування, що закріплюють набуті навички.

Вдома

Обов\`язкове виконання захоплюючих завдань з комп\`ютерним додатком «Дід Соробан»

3. Психологічна увага.

Спеціальними тренуваннями вчать дітей за своєю ініціативою зосередити увагу на певному занятті, щоб вміти управляти своїми розумовими процесами. Правильний підхід і ефективні засоби на заняттях дозволяють коригувати неуважність.

4. Забудькуватість.

Методика Школи усного рахунку Соробан виробила основні підходи до подолання забудькуватості:

Для занять підібрані завдання, які розвивають і тренують пам\`ять, мислення, увагу.

Навчання підкріплюється не простим повторенням і закріпленням дій соробаном, а поступовим ускладненням для відточування навичок і доведення їх до досконалості.

 

Ментальна арифметика творить чудеса з мозком і характером дитини. Вона готує відмінну базу для успішного навчання. Вона сприяє розкриттю багатьох граней інтелекту дітей 7-11 років, активно розкриває їх таланти.

Школа Соробан - це школа, яка вчить дитину вчитися!