Дніпро

+380958085454 | +380978085454

5480

Соробан для дітей 5-6 років

Успішне майбутнє вимагає гнучкий різносторонній, живий інтелект. Найвідповідальніший крок у долі дитини - підібрати таку систему його розвитку, яка допоможе йому створювати своє майбутнє. Унікальну можливість виховати нове, креативне, високоінтелектуальне покоління надає ментальна арифметика Соробан.

 

 

1. Ментальна арифметика і Соробан. Унікальна методика розвитку.

Чому і як навчають у Соробан діток 5-6 років, в чому особливості занять? 

Розкриємо секрети успіху унікальної методики.

Ментальна арифметика і Соробан створили чудову і унікальну в своєму роді методику ментального рахування. Поклавши в основу нової методики досягнення сучасної психології та ментальну арифметику, фахівці Соробан відкрили цілий дивовижний світ - Школу ментальної арифметики Соробан.

Ментальна арифметика допомагає дітям легко навчитися додаванню, відніманню і іншим базовим арифметичним діям. У малюків розвивається довгострокова пам`ять, концентрація уваги, поліпшується швидкість реакції, аналітичне та образне мислення, самостійність. Ментальна арифметика - це те, що допомагає дитині виділитися серед однолітків. Ті якості, які отримує дитина на заняттях, дають потужний старт для майбутніх досягнень. А саме:

Розвиток відразу обох півкуль, поєднуючи їх в парну роботу.

Шкільні предмети розвивають переважно тільки ліву, а праву (творчу) залишають осторонь;

Поліпшення пам`яті і уважності.

Систематичні заняття допомагають мозку тримати в пам`яті спочатку маленькі, а потім і великі математичні операції, використовувати уяву для операцій. Робота з соробан і усний рахунок посилюють вплив;

Інтелектуальний розвиток.

Гарантується розвиток і закріплення навичок і умінь, що дозволяють швидко вивчати іноземні мови, запам\`ятовувати нову інформацію і використовувати її при необхідності, доводити ропочате до кінця, не боятися приймати самостійні рішення, не побоюючись помилитися;

Підвищення успішності.

Сформований інтерес до самого процесу пізнання тепер навіть «вимагає» від дитини активної переробки інформації. Такі діти виявляють більшу цікавість до навчання. Їх мозок завжди активний.

 

2. Соробан - школа щасливих і успішних дітей. У чому ж секрет такого успіху?

1. У розумінні запитів самих дітей.

А вони хочуть:

Дізнатись про світ і всі його чудові сторони;

Отримати підтримку дорослих, щоб бути в безпеці;

Побачити своє «Я» і зайняти своє місце в суспільстві і сім`ї.

2. У співпраці.

А воно починається обов`язково з глибокого знайомства з особливостями запитами маленьких учнів, щоб для них підібрати необхідний орієнтир у саморозвитку і навколишньому світі. Індивідуальний супровід кожної дитини на шляху до успіху.

3. У самому навчанні. А навчають тут так, щоб: 

У дитини прокинувся інтерес до швидкого рахування;

З`явилися вміння використовувати індивідуальні здібності і отримані знання;

Навчання викликало радість і захоплення;

Закріпити впевненість в тому, що дитина - самодостатня особистість.

4. У ідеальній організації навчання.

Технічна сторона:

Віковий коридор (5-11 років);

Наявність вікових груп;

Невисока завантаженість;

Авторська комп`ютерна програма, що забезпечує фіксацію рівня успіхів і прогресу кожного учня.

 

 

3. Соробан для дітей 5 років. Стартові особливості.

Соробан для дітей 5 років передбачив стартові особливості занять.

Оскільки мозок малюка 5 років вступає в фазу «великого вибуху», коли його активність по створенню робочих ланцюжків перевищує активність дорослої людини в два рази, ментальна арифметика якраз і провокує створення таких зв`язків. Вона вчить мозок йти шляхом активного створення і використання парних зв`язків обох півкуль мозку. Але важливо не тільки допомогти створити ці зв\`язки, а й закріпити ці вміння спеціальними вправами. І тут підключається ментальна арифметика. Вона взяла на себе якісну підготовку дитини до школи шляхом виключення в майбутньому всіляких проблем і складнощів в навчанні, запам`ятовуванні, соціальної адаптації та самоідентифікації малюка, у виробленні вміння і бажання прийняти шкільний ритм. Для них передбачено ігровий формат занять, похвала, заохочення за досягнуті успіхи і за саму працю, тепле оточення для спілкування, найцінніший досвід роботи в команді.

 

4. Соробан для дітей 6 років. Комплект успіху.

Соробан для дітей 6 років посилив ці напрямки і передбачив наступний комплект занять для підготовки до шкільного пізнання світу:

Математична освіту і швидкісний рахунок;

Розвиток дрібної моторики для письма;

Вдосконалення моторних функцій для усного мовлення;

Розвиток зорової пам`яті і слухових центрів, уваги для читання, слухання і розуміння мови;

Загартування розуму для інтелектуальних навантажень;

Стійку звичку до роботи в класі, групі, парі, до домашнього завдання для серйозної пізнавальної діяльності.

У Школі Соробан соціальне, особистісне, пізнавальне і вольове виховання дітей 5-6 років дуже грамотно взаємопов`язане: чіткість поставлених цілей + висока майстерність тренерів гарантує успіх дитини з підготовки до школи і безболісну адаптацію її до шкільної праці!

Наші додатки