Дніпро

+380958085454 | +380978085454

2457

Школа Соробан – навчання для старшого віку

1. Ментальна арифметика для дорослих.

Чи реально оволодіти цією методикою людям похилого віку? Чи допоможе вона старіючому мозку впоратися з віковими змінами? Виявляється, що у цій унікальній методиці є свої переконливі практичні аргументи «за»:

1. Вона не тільки зупиняє згасання когнітивних функцій, які, як вважається, в цьому віці починають згасати, а й підвищує показники пам\`яті та уваги.

2. Іще раз доказово підтверджує, що в зрілому віці розвиток розумових здібностей - це шлях до довголіття.

3. Вона змінює якість життя. Відчувши себе школярами, люди підживлюються позитивною енергетикою.

4. Відбувається постійне тренування образного мислення - правої і лівої півкуль.

5. Допомагає призупинити, а, в деяких випадках, і повернути назад процеси ослаблення розумової діяльності.

6. Допомагає розширити межі образного мислення і тим самим дозволяє сприймати світ не просто розуміючи слова, як раніше, а бачити його образами.

7. І НАЙГОЛОВНІШЕ - триває цілеспрямована робота мозку. Він працює, зміцнюючи вже створені нейронні зв\`язки і навіть створюючи нові.

8. Людина продовжує жити повноцінно, відчувати себе потрібною, корисною, здатною рухатися вперед. Надовго відходить пенсійна депресія, а значить - життя продовжує наповнюватися яскравими фарбами.

 

2. Як навчають ментальному рахуванню дорослих в Соробан

Методика навчання ментальному рахуванню в Соробан унікальна не тільки своєю появою у світовій практиці навчання усного рахунку, а й тим, що вперше почала працювати з учнями віку 55+. Важко було починати, але рішучість її засновника Ю. Новосьолова, бажання довести, що саме ця методика розвиває розум і здібності незалежно від природних особливостей розвитку людини, зробили свою справу. Було прийнято сміливе рішення набрати групи учнів від 55 років. І ось після деяких труднощів, пов\`язаних з недостатньою вмотивованістю майбутніх студентів, з відсутністю у них вільного часу, іншими особистими причинами стартували 3 перші групи учнів 55+.

 

https://youtu.be/RbkPNoOqlnY

 

Навчання йшло ідентично графіку занять з дітьми: дві академічні години з тренером один раз в тиждень і щоденні тренування на онлайн-тренажері «Дід Соробан». Програма навчання була ретельно розроблена і відпрацьована. Це було цілком природно - для нових цілей потрібен новий підхід і нові методи.

Під час занять учнів 55+ навчали не тільки рахувати на рахівниці, але і оперувати числами в уяві, рахуючи усно НЕ математичними прийомами, а рахуванням, заснованим на Методиці Соробан®. Образне уявлення рахівниць і уявне пересування кісточок при виконанні вправ змушує активно працювати і праву, і ліву півкулю.